Miss Cosmetic
Parfémy Pleťová a tělová kosmetika Podpora zdraví Spalovače tuků

TRF: Thermo Reactive Formula 2 ks

Spalovače tuků  /  Samostatné produkty  /  TRF: Thermo Reactive Formula 2 ks


TRF: Thermo Reactive Formula: 990,-

Uvedená cena je včetně DPH.

 

Nejvyužitelnější energií v organismu je tepelná energie. Thermo Reactive Formula vyvolává termoreakci – teplo v organismu. Zvyšováním produkce tepla v těle se podílí na regulaci tělesné hmotnosti. Způsobuje zvýšenou intenzitu pocení. Snižuje chuť k jídlu. Výsledkem je zbavení se nadbytečné vody v organismu, odbourávání podkožního tuku a rychlé tvarování postavy.
Thermo Reactive Formula je ve formě instantního čaje. Obsahuje extrakt černého pepře, zázvoru, zeleného čaje, mandarinky, vlákniny a přírodní kofein.

Obezita je přebytečné hromadění tukové tkáně v těle. Vzniká tehdy, je-li dodávka energie větší než její výdej. Zvýšení výdeje energie však nemusí znamenat jen zvýšení pohybu. Bude-li organizmus ztrácet více tepla během látkové výměny než obvykle, bude mít menší možnost energii ukládat ve formě tuků.

Přípravky, které dovedou rozumně zvýšit termogenezi, tj. produkci tepla během látkové výměny, mohou významně zvýšit úspěchy při léčbě obezity. Základ úspěšné léčby obezity spočívá ve snížení dodávky energie redukční dietou, zvýšením pohybu nebo rozumným zvýšením produkce a ztráty tepla. Jako základní nezbytnost k tomu patří i dlouhodobá, silná a správná motivace.

Dopručujeme všem, kteří chtějí vytvarovat postavu, zbavit se celulitidy a tukových zásob v nejrůznějších partiích.

Dávkování: 2x denně

 

Doplňující údaje

  TRF: Thermo Reactive Formula
TRF: Thermo Reactive Formula   
© 2007 – 2022 IMFsoft, s.r.o.